Träffar: 4510   « Föregående 1 [2] 3 4 ... 226 Nästa »

Armband, 18,5cm, bredd 18mm, ojämna länkar, 18K Vikt: 66,8 g

Diverse guld. 18K Bruttovikt 91,4g

Armband med rubiner samt vitguldsdetaljer, innermått: ca.19cm, bredd: 29mm, säkerhetskedja, skador vid låset, 18K  Vikt: 65,6 g

Diverse guldsmycken, 18K, slitage, ojämnheter  Vikt: 63,3 g

Armband, Ankarlänk, längd 21cm, bredd 8mm, Leif Karlin, Leffes Guld, Stockholm, 2003, slitage, 18K. Vikt: 59,8 g

Armband, Ankarlänk, längd...

Collier, ca 55cm, bredd 2,5mm, något defekt i länk. 23K  Vikt: 45,6 g

SETT: Collier längd 47 cm, bredd 10-55 mm, Armband längd 19,5 cm, bredd 9,8-30 mm, med stenar KAYA Gold, 14K Vikt: 89,9 g

SETT: Collier längd 47 cm,...

Armband med genombrutet mönster, längd: 18,5cm, bredd: 48mm, italienska stämplar, 18K Vikt: 58,1 g

Armband med genombrutet mö...

Collier, Thai, 66cm, bredd:4mm, 3 Baht, 23K 45,6g.

Armband x-länk, längd 20cm, bredd 27mm, Segir Aktiebolag, Köping, 1958, bruksslitage, 18K. Vikt: 64,6 g

Armband x-länk, längd 20c...

Collier, 43,5cm, bredd 13mm, 18K  Vikt: 53,5 g

Kedja Pansar, 48,5cm, bredd 5,5mm, Balestra, 18K Vikt: 52,3 g

Diverse guld, något skeva, med emalj, 18K 51,3g Vikt: 51,3 g

Diverse guld, något skeva,...

Tavla, olja a på duk Madeleine Pyk, Cheetha, signerad, ca 85x95cm, mindre slapp duk, svagt tryckmärke.  Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Tavla, olja a på duk Madel...

Collier Pansar, längd 43cm, bredd 9,8mm, integrerat hänge med diamanter ca 26x0,03-0,05ct, W/VS-SI, 2x0,25ct, W/VS, samt fasetterad smaragd ca 14x20,6mm, fattning ca 24x30mm, 2 klor saknas, nagg på smaragd, ihåligt, FBM, 14K Vikt: 64,8 g

Collier Pansar, längd 43cm...

Armband, X-länk 18cm bredd 16mm, AML (Mikkov Ab August) 1966, 18K Vikt: 47,9 g

Armband, X-länk 18cm bredd...

Collier 42cm, 2-färg, armband 20,5cm, 2-färg, ett par örhängen 6cm, 2- färg, i set  18k   Vikt: 50,8 g

Collier 42cm, 2-färg, armb...

Halskedja, pansar, längd ca 59,5cm, bredd 5mm, något trög i låset, 18K Vikt: 44,7 g

Halskedja, pansar, längd c...

Herrur Tudor Black Bay GMT, ref: 71830RB, snr: I944072, certifikat Krons 2019, box, ytterkartong, manual, extra länkbitar, kvitto, fint skick.

Halscollier, ca 48cm, bredd 4-90mm, ojämna länkar, 21K Vikt: 39,6 g